Wesprzyj finansowo

Filozofia dla Januszy zawsze była i będzie za darmo. Cała – nienawidzę „wykupywania dostępów premium”. I tak samo jak Ty nie lubię ordynarnych reklam na pół ekranu.

Jednocześnie ponoszę koszty utrzymania tej strony i nie chodzi tu tylko o serwer, domenę i takie głupoty, ale przede wszystkim o mój czas. Choć pisanie tu sprawia mi olbrzymią przyjemność, nieraz i nie dwa zastanawiałem się, czy aby na pewno stać mnie na tak czasochłonne hobby. I ciągle nie jestem pewien odpowiedzi.

Dlatego chciałem Cię dzisiaj prosić – jeżeli uważasz, że moja dotychczasowa twórczość na to zasługuje – o wsparcie finansowe w postaci darowizny pieniężnej.

Dla mnie każde wsparcie to uspokojenie mojego sumienia, że to co robię ma sens i można z tym wiązać pewną przyszłość. Zawsze starałem się najlepiej jak potrafię i będę to robił, niezależnie od tego, czy otrzymuję zero, pięć, czy pięć tysięcy złotych. Ale choć żadne pieniądze nie są w stanie zwiększyć moich maksymalnych chęci, to każde są w stanie zwiększyć moje możliwości.

Stąd też każda złotówka będzie dla mnie czymś niesamowitym i z góry za nią dziękuję!

Obecnie płatności możliwe są:

Przelewem bankowym za pośrednictwem systemu dotpay. To system powszechnie znany ze sklepów internetowych, aby przejść do strony płatności wystarczy kliknąć poniższe logo a następnie wpisać w odpowiednim okienku kwotę, jaką chcesz mi przekazać. Po kliknięciu „zapłać” zostaniesz przeniesiony na stronę wyboru konkretnej metody płatności.

Poprzez serwis Patronite, dzięki któremu możliwe są regularne wpłaty. Wybierasz kwotę i ilość miesięcy, przez które chcesz ją wpłacać. Kliknięcie na logo przeniesie Cię na mój profil w serwisie.

LISTA PATRONÓW:

Poniżej znajdują się patroni bloga „Filozofia dla januszy” którzy wsparli blog kwotą min 7 zł/miesięcznie na Patronite lub wpłacili przynajmniej 10 zł innymi kanałami:

1. Aneta K.
2. Michał Zubkowicz
3. Tomasz Aramowicz
4. Paweł Piwowarczyk
5. Łukasz Zelezny
6. Piotr Kudyba
7. Tomek P.

Wszystkim Wam serdecznie dziękuję!